Home|Sign In
2020 - Spring - Open    (June 2020)
Standings | Schedule | News | Details | Track This League/Tournament

  2020 - Spring - Open Standings Print
  GP  W  L  T  GF  GA  PTS  GD  WP Calendar Sync
Blackstar 6501472816190.833Get CalendarCopy Sync URL
Bazooka Ballers FC 6510422915130.833Get CalendarCopy Sync URL
Selecta FC 7430563912170.571Get CalendarCopy Sync URL
Joga Bonito 732241401110.429Get CalendarCopy Sync URL
Supreme Team 7331402610140.429Get CalendarCopy Sync URL
Penguins 734031449-130.429Get CalendarCopy Sync URL
VNU 72504239630.286Get CalendarCopy Sync URL
F.C. Rapids 707025790-540.000Get CalendarCopy Sync URL

  2020 - Spring - Open Schedule Print
DateHome AwayTime/StatusVenueGame TypeOfficials
Sun-Jun 21   Joga Bonito P Blackstar Postponed Field 1C Regular 
Sun-Jun 21   Selecta FC 2 - 6 Penguins Complete Field 1D Regular 
Sun-Jun 21   VNU 13 - 2 F.C. Rapids Complete Field 1C Regular 
Sun-Jun 21   Supreme Team 3 - 4 Bazooka Ballers FC Complete Field 1D Regular 
Sun-Jun 28   Blackstar 12 - 4 F.C. Rapids Complete Field 1C Regular 
Sun-Jun 28   Bazooka Ballers FC 6 - 5 VNU Complete Field 1D Regular 
Sun-Jun 28   Joga Bonito 4 - 5 Penguins Complete Field 1C Regular 
Sun-Jun 28   Supreme Team 4 - 6 Selecta FC Complete Field 1D Regular 
Sun-Jul 5   Selecta FC 17 - 6 Joga Bonito Complete Field 1C Regular 
Sun-Jul 5   Bazooka Ballers FC 12 - 4 F.C. Rapids Complete Field 1D Regular 
Sun-Jul 5   Blackstar 6 - 4 VNU Complete Field 1C Regular 
Sun-Jul 5   Supreme Team 5 - 2 Penguins Complete Field 1D Regular 
Sun-Jul 12   F.C. Rapids 4 - 15 Supreme Team Complete Field 1C Regular 
Sun-Jul 12   Blackstar 7 - 7 Joga Bonito Complete Field 1D Regular 
Sun-Jul 12   VNU 4 - 9 Selecta FC Complete Field 1C Regular 
Sun-Jul 12   Bazooka Ballers FC 10 - 6 Penguins Complete Field 1D Regular 
Sun-Jul 19   F.C. Rapids 3 - 7 Penguins Complete Field 1C Regular 
Sun-Jul 19   Supreme Team 4 - 5 Blackstar Complete Field 1D Regular 
Sun-Jul 19   Bazooka Ballers FC 6 - 5 Selecta FC Complete Field 1C Regular 
Sun-Jul 19   Joga Bonito 8 - 2 VNU Complete Field 1D Regular 
Sun-Jul 26   Blackstar 9 - 4 Penguins Complete Field 1C Regular 
Sun-Jul 26   Joga Bonito 6 - 4 Bazooka Ballers FC Complete Field 1D Regular 
Sun-Jul 26   F.C. Rapids 5 - 12 Selecta FC Complete Field 1C Regular 
Sun-Jul 26   VNU 3 - 7 Supreme Team Complete Field 1D Regular 
Sun-Aug 2   Joga Bonito 2 - 2 Supreme Team Complete Field 1C Regular 
Sun-Aug 2   F.C. Rapids  v  Bazooka Ballers FC Result Pending Field 1D Regular 
Sun-Aug 9   F.C. Rapids 3 - 8 Joga Bonito Complete Field 1C Regular 
Sun-Aug 9   Blackstar 8 - 5 Selecta FC Complete Field 1C Regular 
Sun-Aug 9   VNU 11 - 1 Penguins Complete Field 1D Regular 
Sun-Aug 16   Blackstar 10 - 0 F.C. Rapids Complete Field 1C Postseason 
Sun-Aug 16   Joga Bonito 4 - 5 Supreme Team Complete Field 1D Postseason 
Sun-Aug 16   Bazooka Ballers FC 7 - 6 VNU Complete Field 1C Postseason 
Sun-Aug 16   Selecta FC 6 - 4 Penguins Complete Field 1D Postseason 
Sun-Aug 23   Penguins  v  VNU Result Pending Field 1C Postseason 
Sun-Aug 23   Joga Bonito  v  F.C. Rapids Result Pending Field 1D Postseason 
Sun-Aug 23   Blackstar  v  Supreme Team Result Pending Field 1C Postseason 
Sun-Aug 23   Bazooka Ballers FC  v  Selecta FC Result Pending Field 1D Postseason 
Sun-Aug 30   Bazooka Ballers FC  v  Supreme Team Result Pending Field 1C Postseason 

 League Players
 TeamPlayer#
1 Bazooka Ballers FC Luis Arango 
2 Bazooka Ballers FC Christopher Britt 
3 Bazooka Ballers FC jonathan fadhili 
4 Bazooka Ballers FC Henry Garcia 
5 Bazooka Ballers FC Thomas Jaeger 
6 Bazooka Ballers FC Alexander Kim 
7 Bazooka Ballers FC Jonathan Mann 
8 Bazooka Ballers FC Odie Taribo 
9 Bazooka Ballers FC Andre Zanol 
10 Blackstar Derek Medley 
11 Blackstar Michael ONeal 
12 Blackstar David Varas 
13 Blackstar Chris Wojciechowski 
14 Blackstar freddy zamudio 
15 Blackstar Hector O Zamudio-Facio 
16 F.C. Rapids Randy Arevalo 
17 F.C. Rapids Christopher Arevalo 
18 F.C. Rapids Steven David Castillo Onate 
19 F.C. Rapids Gary Estrada 
20 F.C. Rapids Brian Feliciano 
21 F.C. Rapids Ian Fogelman 
22 F.C. Rapids Ian R McNab 
23 F.C. Rapids Ruben Parada-Echeverry 
24 F.C. Rapids Juan Pinto 
25 Penguins Pedro Chiti 
26 Penguins Mario Chiti 
27 Penguins Sang Huynh 
28 Penguins Hector Imul 
29 Penguins Rolando Lux 
30 Penguins Arnold Pu 
31 Penguins Martin Pu 
32 Penguins Avivian Sontay 
33 Penguins Mike Zarat 
34 Penguins Erik Zarat 
35 Selecta FC Christian DeAnda 
36 Selecta FC Carlos Orozco 
37 Selecta FC Cristian Portillo 
38 Selecta FC Jimmy Santay 
39 Supreme Team Jonathan Alvarez 
40 Supreme Team Sheldon Chambliss 
41 Supreme Team Aaron Dennis 
42 Supreme Team Eric Gutliph 
43 Supreme Team Gage Leatherwood 
44 Supreme Team Adriel Martinez 
45 Supreme Team Federico Niekrasas 
46 Supreme Team Marcus Powell 
47 Supreme Team Emilio Varela 
48 Supreme Team genaro vazquez 
49 VNU daniel asher 
50 VNU Mo Diop 
51 VNU Brandon Durrah 
52 VNU Stephenson Isidore 
53 VNU Jose Perez 
54 VNU Robert Williams 

  League Details
League Type: LeagueRoundRobin
Demographic: 10th Grade
Division: Rec
Sport: Soccer (Rules & Regulations)
Start Date: 6/21/2020
End Date: 8/30/2020
Status: Complete
Team Fee:
Player Fee:
Other Fee Info:
More Info:
Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2020 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use